Podzimní jednodenní zájezdy :

1.    10. 11. 2018 Termální lázně Bad Füssing

2.    17. 11. 2018 Tropický ráj u Berlína

3.    24. 11. 2018  Vánoční nákupy v Drážďanech - obchodní centrum REAL a další přímo v Drážďanech

4.    01. 12. 2018 Andvent v Drážďanech a vánoční nákupy v Primarku

5.    08. 12. 2018 Advent v Pasově + Termály Bad Füssing

2019   2019   2019   2019   2019

1.     26.  01. 2019  Termální lázně Bad Füssing  THERME II

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

1.  JEDE SE, poslední volná místa .... 

Vážení

další termín výletu do termálních lázní BAD FÜSSING – THERME II - je stanovený na 10. 11. 2018 - 5hodinový pobyt v termálním světě autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (7.15) a Dobříše (7.35), Příbrami (8.00) za 750,- Kč včetně vstupu do termálů a sirného bazénu , se zastávkou  v Pockingu na nákup potravin.

Návrat cca. 21.30 hod.


Europa Therme – termální lázně a odpočinkové centrum

Přímo u lázeňského parku se nachází areál Europa Therme nabízející svým hostům pestré možnosti vyžití, které přispívá k celkovému blahodárnému pocitu těla a duše. V 27 až 40 stupňů horké vodě najdete odpočinek a plno bohatých zážitků. Patnáct různých bazénů tvoří 3 000 m² velký termální areál, který jen tak nikde nenajdete. K senzacím patří proudící kanál, vířivky, velký sirný plynový bazén, AeroSalzum - příplatek 2 Eur, zařízení s infračervenou technikou a různorodá solária, a taktéž 200 m² velký bazén s atrakcemi jako např. ležení ve vzduchovém proudu, whirpooly a vířivka, nově zrekonstruovaný saunový svět za příplatek 6 eur,


Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve středu  1. 11. 2018. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět, či vám nabídnu další termín.


Pokud byste chtěli obdarovat někoho z Vašich blízkých, ráda Vám zašlu dárkový poukaz


Objednávky zasílejte emailem  na      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon

 

2.  JEDE SE, poslední volná místa .....

Vážení , připravili  jsme pro vás další jednodenku - termín zájezdu je stanoven na státní svátek,  sobota 17. 11. 2018 , tentokrát do Tropického ráje u Berlína - 10 hodinový pobyt v tropech autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (3.40) , Příbrami (4.00) , Dobříše (4.15) a Prahy -Ženské domovy (5.00) a dále dle dohody na trase 

CENA : 

Tropický ráj dospělý 1550,- Kč , dítě do 6-14 let, student, senior nad 65 let 1400,- Kč

včetně saun dospělý 1700,-  Kč, dítě do 6-14 let, student, senior nad 65 let 1550,- Kč

Cena obsahuje autobusovou dopravu, technický doprovod v buse, vstupné do Tropického ráje. Neobsahuje: pojištění


Odjezd z Tropů v 19.00 hod , návrat v pozdních nočních hodinách


Tropical Islands u Berlína

360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká budova byla původně vystavěna jako hangár pro vzducholoď Aerium. Ta se však nikdy nepostavila, a tak budovu zakoupila malajská společnost Tanjong a koncem roku 2004 zde otevřela turistické letovisko s uměle vybudovaným tropickým klimatem.

    Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a kromě nádherných pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky. V okolí jsou palmy. Nezapomeňte si sluneční brýle a opalovací krémy. Slunce zde svítí přes speciální stropní panely.

    Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek- laguna s vodopádem a deštným pralesem. Zde se budete cítit jako na Bali. Atmosféru dokreslují chatky, strážní věž, opičí skála, jeskyně a další vybavení.

    Tropical Sauna – je zde několik různých saun, které můžete navštívit. Například Kamenná sauna v “Angkor Wat Temple”, Solná jeskyně nebo sauna v korunách stromů přístupná po dřevěném schodišti. Sauny jsou otevřeny od rána 9 hodin do 1 hodiny ráno a je zde zakázán vstup v plavkách. Parní lázně – i zde máte na výběr mezi několika lázněmi, například křišťálová nebo květinová. Do lázní je zakázán vstup v plavkách

    Největší vnitřní deštný prales Velmi autentický prales ve kterém se budete cítit jako ve skutečném pralese – protože je skutečný. Na ploše 10tis m2 je zde vysazeno více než 50tis rostlin a žije zde mnoho divokých zvířat. Prostředí pralesa je udržováno přírodní cestou, nikoli chemicky. Využít můžete i komentovanou kilometr dlouhou naučnou stezku.

    Fitness – pokud pravidelně cvičíte, máte tu možnost i zde. Zařízené fitness centrum je k dispozici za vstupní poplatek 5 Eur

    Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.

    V nákupní uličce si můžete zakoupit nejen nové plavky, ale i ručně vyráběné suvenýry z exotických koutů světa, jako jsou třeba korálky, přívěsky či obrázky.

    Dětský koutek Tropino Club určeno dětem. Je zde brouzdaliště, dětské tobogány, velká prolézačka, lego kostičky, autíčka a další atrakce. V areálu klubu je i restaurace. Vstup je zdarma od 9 ráno do 21 hodin. Za poplatek jsou k dispozici některé atrakce, například půjčeni autíček ( 4 minuty – 1 EUR ) či lodí

    Venkovní plocha AMAZONIE celoročně otevřená venkovní plocha : 35 000 metrů čtverečních, četné vodní atrakce , řeka o délce 250 m.

    Nejvyšší tobogán v Německu 27metrů vysoká věž se čtyřmi tobogány. Ty jsou označeny podle náročnosti od pohodových až po “turbo” tobogán, kde dosahujete rychlost jízdy až 70 km/h. Na nejprudší tobogán je přístup dětem jen starším 14let.

    Let horkovzdušným balonem! Ano, díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.

V hale je udržována teplota 26°C a tropická vlhkost. Nejvhodnější je tedy letní oblečení – tričko, kraťasy a lehká letní obuv (voděodolná), přibalte ručník, osušku, plavky.

Oficiálně je dovoleno do areálu nosit pouze dětskou výživu. V areálu je k dispozici 13 barů a restaurací, kde se můžete občerstvit. Tašku vám ale nikdo u vstupu prohlížet nebude

Až na výjimky je celý areál nekuřácký. Místa, kde je možné kouřit jsou označena. Jedno je například v Thajské restauraci.

V rámci areálu se platí elektronickým čipem, který dostanete u vstupu. Načítá se na něj vaše útrata. Vše pak zaplatíte dohromady při vašem odchodu. Na vstupních kasách je možné platit hotově nebo kartou. V hotovosti je možné platit pouze Eury 

 

 Oficiální kanál na Youtube          https://www.youtube.com/user/TropicalIslandsTV


Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve čtvrtek 1. 11. 2018. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět.


Objednávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - jméno účastníka,  věk a vybranou variantu vstupu,  místo nástupu, emailovou adresu a telefon

 3.

Vážení ,

termín další jednodenky jsme stanovili na sobotu 24. 11. 2018, tentokrát  na  téma VÁNOČNÍ NÁKUPY v Drážďanech

Autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z Ouběnic 6.30, Příbram - Lidl Evropská ul 6.50, Dobříš Sokolovna 7.10, Praha Ženské domovy 8.00  za  cenu 450,- Kč  doprava. Odjezd z Drážďan je plánován na 18.00 hod a návrat okolo 21.00

Vyražte s námi na skvělé nákupy do vyhlášeného obchodního centra  PRIMARK  a  TK MAXX   v Drážďanech se zastávkou v obchodním centru REAL v Heidenau.

• Zastávka v dopoledních hodinách v Heidenau - možnost nákupů:

Během dopoledne navštívíme nákupní centrum Real na okraji Heidenau. Nákupní centrum obchodního řetězce Real v Heidenau je největším obchodem tohoto typu v Sasku. Nabízí rozmanitý sortiment od potravin, vína, módy, sportovních potřeb včetně značkového oblečení.
Výhodou je platba kartou Visa, Maestro, MasterCard i českou korunou. Můžete využít i slevové kupony po přihlášení na www.real.de/cesko a získat tak různé výhody - 10% slevy.
Rovněž možnost návštěva obchodu ALDI - široká nabídka potravin za výhodné ceny se vyplatí. Nákup vyjde levněji než v supermarketech u nás. Rovněž je diskutovatelná kvalita potravin, pracích prášků apod. Naši "sousedé" i v těchto rozborech vedou. Navíc je v místě stále v provozu tzv. 1-eurový obchod s různým výprodejovým sortimentem.


• Příjezd do Drážďan (celé odpoledne na nákupy v Drážďanech)

Poté osobní volno na  ty nejlepší možnosti nákupů (event. památek).  Možnost nákupů v centru města: Primark, obchodní centrum ALTMARKT, GALERIE CENTRUM, KARSTADT


www.primark.de

http://www.tkmaxx.de/

https://www.karstadt.de/on/demandware.store/Sites-Karstadt-Site/de/Stores-Details?StoreID=001271&src=90L100001


Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve středu  21. 11. 2018. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany nevrátíme, můžete si najít náhradníka.
V případě zrušení zájezdu z důvodu nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět.
Cena obsahuje : dopravu + technický doprovod v buse

Objednávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       -   jméno účastníka, místo nástupu, e-mailovou adresu a telefon.

 

4.  JEDE SE,  poslední volná místa

Vážení ,

termín další jednodenky jsme stanovili na sobotu 1. 12. 2018, tentokrát  na   ADVENT v Drážďanech  a předvánoční nákupy ve světoznámém Primarku.     1.12.  budou už všechny vánoční trhy otevřené, nasát adventní atmosféru můžete na Romantickém vánočním trhu na náměstí u Drážďanského zámku, Středověké vánoce a dvanáct svatých nocí ve Stallhofu - Drážďanský zámek,  18.vánoční trh dávných časů u kostela Frauenkirche, Advent na náměstí Neumarkt,  9.vánoční trh "Neustädter Gelichter" - Alaunstrasse, v areálu kulturního centra Scheune, Augustův vánoční trh - mezinárodní vánoční trh - Hauptstrasse, mezi Zlatým jezdcem (Goldener Reiter) a náměstí Gomondai-Platz,  Drážďanské kouzlo horských chat na náměstí Postplatz ve stylu apres-ski,  Drážďanská zimní světla - vánoční trh na ulici Prager Strasse,   22.slavnosti na Labských svazích - vánoční trh "Friedrich-Wieck-Strasse, poblíž náměstí Körnerplatz u mostu "Blaues Wunder"

Autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z Ouběnic 7.00, Příbram - Lidl Evropská ul 7.20, Dobříš Sokolovna 7.40, Praha Ženské domovy 8.30  za  cenu 450,- Kč  doprava. Odjezd z Drážďan je plánován na 18.00 hod a návrat okolo 21.00

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude v pátek  23. 11. 2018. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany nevrátíme, můžete si najít náhradníka.
V případě zrušení zájezdu z důvodu nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět.
Cena obsahuje : dopravu + technický doprovod v buse


Objednávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       -   jméno účastníka, místo nástupu, e-mailovou adresu a telefon.

 

5. JEDE SE !  poslední volná místa ...

Vážení ,  pojeďte si s námi užít druhou adventní sobotu do termálních lázní BAD FÜSSING – THERME II (5 hodinový pobyt v termálním světě ) se zastávkou v Pasově – prohlídkou historických památek a návštěvou vánočního trhu v centru - 8. prosince 2018 - autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (6.00) a Dobříše (6.20), Příbrami (6.40) za 800,- Kč včetně vstupu do termálů, krátká zastávka na zpáteční cestě v Pockingu na nákup potravin.

Návrat cca. 22.00 hod.
Europa Therme – termální lázně a odpočinkové centrum

Přímo u lázeňského parku se nachází areál Europa Therme nabízející svým hostům pestré možnosti vyžití, které přispívá k celkovému blahodárnému pocitu těla a duše. V 27 až 40 stupňů horké vodě najdete odpočinek a plno bohatých zážitků. Patnáct různých bazénů tvoří 3 000 m² velký termální areál, který jen tak nikde nenajdete. K senzacím patří proudící kanál, vířivky, velký sirný plynový bazén, AeroSalzum příplatek 2 Eur, zařízení s infračervenou technikou a různorodá solária, a taktéž 200 m² velký bazén s atrakcemi jako např. ležení ve vzduchovém proudu, whirpooly a vířivka, nově zrekonstruovaný saunový svět - příplatek 6,- Eur

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve středu 28. 11. 2018. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět, či vám nabídnu další termín.

Objednávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon

 

 

2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019   2019

 

1.  Termální lázně Bad  Füssing  THERME II  26. 1. 2019

Vážení,  další termín výletu do termálních lázní BAD FÜSSING – THERME II - je stanovený na 26. 01. 2019 - 5hodinový pobyt v termálním světě autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (7.15) a Dobříše (7.35), Příbrami (8.00) za 750,- Kč včetně vstupu do termálů a sirného bazénu , se zastávkou  v Pockingu na nákup potravin.

Návrat cca. 21.30 hod.


Europa Therme – termální lázně a odpočinkové centrum

Přímo u lázeňského parku se nachází areál Europa Therme nabízející svým hostům pestré možnosti vyžití, které přispívá k celkovému blahodárnému pocitu těla a duše. V 27 až 40 stupňů horké vodě najdete odpočinek a plno bohatých zážitků. Patnáct různých bazénů tvoří 3 000 m² velký termální areál, který jen tak nikde nenajdete. K senzacím patří proudící kanál, vířivky, velký sirný plynový bazén, AeroSalzum - příplatek 2 Eur, zařízení s infračervenou technikou a různorodá solária, a taktéž 200 m² velký bazén s atrakcemi jako např. ležení ve vzduchovém proudu, whirpooly a vířivka, nově zrekonstruovaný saunový svět za příplatek 6 eur,


Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude v úterý 15.  01.  2019. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět, či vám nabídnu další termín.


VÁNOČNÍ DÁREK : Pokud byste chtěli obdarovat někoho z Vašich blízkých, ráda Vám zašlu dárkový poukaz, viz vzor v příloze


Objednávky zasílejte emailem  na      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon


Kdykoliv mě neváhejte kontaktovat e-mailem, či sms  na telefonním čísle 736 620 294