Termálních lázně v Německu - BAD FÜSSING + zastávka na nákupy v Pockingu

Možnost výběru ze tří lázeňských center:

1) Europa Therme II 
Termální lázně a odpočinkové centrum Europa Therme II - vstupné 14€ , se sirným bazénem 15€ / 5 hodin Přímo u lázeňského parku se nachází areál Europa Therme nabízející svým hostům pestré možnosti vyžití, které přispívá k celkovému blahodárnému pocitu těla a duše. V 27 až 40 stupňů horké vodě najdete odpočinek a plno bohatých zážitků. Patnáct různých bazénů tvoří 3 000 m² velký termální areál, který jen tak nikde nenajdete. 


2) Therme EINS
THERME EINS mají velkou historii. Právě zde se v roce 1938 poprvé začala používat legendární termální voda Bad Füssinger z hloubky 1 000 metrů. Ponořte se do rozmanité oblasti koupání a sauny a užijte si blahodárné účinky termální vody ve 12 termálních bazénech s teplotou vody od 18 ° do 42 ° C. Rozmanitost bazénů sahá od kulatého bazénu se slavnou fontánou, vířivými bazény a masážní cestou až po jeskyně s vodopády k plaveckému bazénu a lichoběžníkovým bazénem s hodinovým „vodním aerobikem pro všechny“ pro aktivní lidi. Vstupné 13,5€


3) Johanessbad Therme
JOHANESBAD patří k největším termálním komplexům v Evropě: 4500 m 2 vodní plochy, 13 bazénů s teplotou vody 27-39 °C, léčivá voda vyvěrající z hloubky 1000 m, mající teplotu 56 °C , obsahující minerály a speciální síru. Vstupné 18,- € celodenní vstupné /dítě do 15 let včetně 5,- €/, student 12,- € Vstupné na 3 hodiny 14,- € Speciální vstupenka v SOBOTU od 13 hod - 12,- €

 

Vstupenku si zakoupíte individuálně, s jejím nákupem vám pomůžeme na místě.

Prosím věnujte pozornost aktuálním podmínkám vstupu do Německa a do lázní. Aktuální podmínky pro vstup do Německa naleznete ZDE. V současné době je pro vstup do lázní třeba vyplnit krátký formulář se jménem a kontaktem a odevzdat ho na recepci , VZOR formuláře ZDE. Roušky jsou povinné pouze na chodbách, toaletách, šatnách.

 

Po termálech se na cestě zpět zastavíme v krásném příhraničním městě Passau, které leží na soutoku tří řek Dunaj, Inn a Ilz.

 

Autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z:

Ouběnice 6:10
Dobříš, Sokolovna 6:30
Příbram, MHD aut. nádraží 7:00

Návrat cca. 22:00 hod.

Cena: 700 Kč s DPH
(cena obsahuje dopravu a technicky doprovod v autobuse, neobsahuje vstupné a cestovní pojištění)

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Po termínu uzávěrky přihlášek již peníze v případě zrušení z Vaší strany nevrátíme, můžete si najít náhradníka. V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešleme peníze zpět. Na zájezd se můžete hlásit do poslední chvíle.

Opatření COVID-19 - Vzhledem k současné situaci si vyhrazujeme právo na zrušení zájezdu i den před jeho konáním. Účastníci by byli telefonicky vyrozuměni.