divadelní představení na nádvoří zámku Osečany  autobusem HEJNAL TURISMO

ZÁMEK OSEČANY - středa 3.8. 2022 od 20:30  "KALIFORNSKÁ MLHA" detektivní komedie o umění - autor Stephen Sachs

"KALIFORNSKÁ MLHA"   divadelní představení na nádvoří zámku 

hrají: Matěj Stropnický a Daniel Krejčík

Stanete se svědkem bouřlivého i komického souboje, nejen o pravost slavného obrazu Jacksona Pollocka, mezi hubatou osobou Maude a suchoprdským expertem na výtvarné umění Lionelem, ale o smysl života vůbec, o odvahu a sílu umět vstát a žít, nepoddat se nepřízním osudu, nenechat se ničím ani spoutat ani převálcovat. To vše s velkou dávku humoru a napětí.

Hra Kalifornská mlha dostala v roce 2009 cenu za nejlepší hru i inscenaci roku, stala se celosvětovým hitem. Po dvou letech se pro velký úspěch vrací na osečanský zámek v podání majitelů zámku.

Představení se odehrává na nádvoří zámku Osečany, v případě špatného počasí v zámecké sýpce pod střechou. Koupí vstupenky přispějete na opravu zchátralého zámku. 

Autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z Ouběnic 16.45 - sídlo firmy HEJNAL TURISMO Ouběnice 17,  Dobříš Sokolovna  17.05,    z Příbrami  17.30 - ul. Československé armády - autobusová zastávka naproti Finančnímu úřadu, Drásov 17.40,  Višňová  rozcestí  17.45, Obory  18.00,  Od 19.00 bude probíhat prohlídka zámku (budete-li mít o ni zájem),  poté bude možnost občerstvení  - stánek s klobásami, koláči, nápoji, možná ještě něco dalšího, ( 2 min chůze od zámku je místní hospoda, kam je možno zajít si na večeři),  ve 20.30 začíná divadelní představení a trvá 90 minut      /  návrat  cca v 22.45 hod       

Cena  DOPRAVA :  265,-  + 55,- DPH =  320,-  Kč        +       VSTUPENKA  400,- Kč    =  celkem  720,-

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Platba splatná do 3 dnů po rezervaci, (nejpozději 27.7. 2022).  Uzávěrka bude v středu  27.7. 2022. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka. V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků Vám ihned odešlu peníze zpět.

Objednávky zasílejte emailem  na      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon