Nákupy v Heidenau a adventně-nákupní odpoledne v Drážďanech.

 

PROGRAM DNE :

V dopoledních hodinách zastávka v nákupním centru Heidenau - nákupní centrum obchodního řetězce REAL v Heidenau je největším obchodem tohoto typu v Sasku - najdete zde vše, co je na vašem nákupním seznamu - potraviny všeho druhu, širokou škálu domácích potřeb, elektroniky, kosmetiky a dalších předmětů denní potřeby, oblečení pro děti i dospělé, sportovní potřeby včetně značkového oblečení, hračky, potřeby pro vaše domácí mazlíčky.

Odpoledne pobyt v centru Drážďan je možné využít dle libosti, ať už k pobytu  na nejstarším vánočním trhu Dresden Striezelmarkt , nebo dalších :  Advent na Neumarktu, Neustädter Gelichter, Augustusmark na hlavní ulici Nového města, Vánoční trh Elbhangfest, Vánoční trh Prager Strasse, tradiční vánoční trh u kostela Frauenkirche, středověký vánoční trh na nádvoří zámecké stáje Stallhof, trh "Hüttenzauber" na náměstí Postplatz. Kdo by raději nakupoval, může k tomu využít BLACK FRIDAY v oblíbených nákupních centrech Altmarkt-Galerie Drážďany, Centrum Galerie, QF Passage, nebo třeba Primark.

 

Prosím věnujte pozornost aktuálním podmínkám vstupu do Německa a do lázní. Aktuální podmínky pro vstup do Německa naleznete ZDE. 

Autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z:

Ouběnice 6:25
Příbram, MHD aut. nádraží 6:45
Dobříš, Sokolovna 7:05
Mníšek pod Brdy, EuroOil 7:30
Praha, Ženské domovy 8:00

Návrat cca. 21:30 hod.

Cena: 550 Kč s DPH
(cena obsahuje dopravu a technicky doprovod v autobuse, neobsahuje vstupné a cestovní pojištění)

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Po termínu uzávěrky přihlášek již peníze v případě zrušení z Vaší strany nevrátíme, můžete si najít náhradníka. V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešleme peníze zpět. Na zájezd se můžete hlásit do poslední chvíle.

Opatření COVID-19 - Vzhledem k současné situaci si vyhrazujeme právo na zrušení zájezdu i den před jeho konáním. Účastníci by byli telefonicky vyrozuměni.