Země živitelka  České Budějovice  v pondělí -   29. srpna  2022, 48. ročník

podtitul: Budoucnost české krajiny

Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. 

Tradičně je v rámci Země živitelky zastoupena zemědělská technika a služby pro zemědělství, rostlinná a živočišná výroba, potravinářství, technologie, lesní a vodní hospodářství, ekologické zemědělství, myslivci, rybáři , včelaři i drobní chovatelé, jednotlivé zemědělské obory jsou prezentovány napříč celým areálem, mají  své pavilony i svůj vlastní program.

Zemědělství formou hry a poznávání - DĚTSKÝ ZEMĚDĚLSKÝ SVĚT  se stal už tradiční součástí Země živitelky. Představuje interaktivního průvodce pro malé i velké návštěvníky. Významná část areálu je vyhrazena pro hravé farmy, naučné stezky, dětský zemědělský koutek, skákací hrady, lesní pedagogiku, nebo dýňobraní. Součástí jsou i aktivity pro děti na stáncích vystavovatelů.

Výlet   autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z  Ouběnic  6.20, Dobříš 6.45,  Příbram 7.15,   Návrat cca  19.00 hod.

Cena 413,- + 87,- DPH =  500,- Kč zahrnuje dopravu  a technický doprovod v buse.  Nezahrnuje vstup.  Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků.   Uzávěrka bude v pátek 19.8.2022

Vstupné:  plné 180 Kč / předprodej 150 Kč, zlevněné student do 26 let, senior nad 65 let  100 Kč/předprodej 90 Kč , rodinné vstupné 380 Kč / předprodej 320 Kč - výhodné vstupné pro rodiny s dětmi, nárok na slevu platí od 3 osob (maximální počet dospělých osob 2 a maximální počet dětí 3).