Chrám Panenský Týnec autobusem Hejnal Turismo

ZAHRADA ČECH V LITOMĚŘICÍCH, PANENSKÝ TÝNEC   9.září -  pátek

Tradiční veletrh Zahrada Čech otevře své brány všem zahrádkářům, chalupářům, kutilům a milovníkům přírody letos již po 46! Těšit se můžete na pestrý sortiment vystavovatelů – letos zaměřený na historické odrůdy, řadu novinek i bohatý kulturní program. Jako každý rok nabídne Zahrada Čech vyhledávaný sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby a technika či hnojiva a postřiky. Chybět nebude ani vše potřebné okolo domu, chalupy i zahrady z oblasti stavebních materiálů, bytových doplňků a mnoho dalšího.

Cestou domů se zastavíme v Panenském Týnci, kde se nachází pozitivní energií nabitý nikdy nedostavěný gotický chrám Panny Marie. Údajně stojí v místě, kde se protínají dvě zóny léčivé pozitivní energie a křížení násobí jejich sílu. Energie chrámu prý dokáže odstraňovat depresivní stavy, přináší optimismus, dobrou náladu a radost ze života. A to se vždycky hodí! Ať už na sobě léčivé účinky pocítíte, nebo ne, výlet do Panenského Týnce je opravdu zajímavý; kostel, který má na podlaze trávu a místo střechy nebe, je nesmírně působivý.

Výlet -  autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z  Ouběnic  6.30,  Příbram 6.50, Dobříš 7.15.   Návrat cca  19.00 hod.    Cena 455,- + 95,- DPH =  550,- Kč zahrnuje dopravu  a technický doprovod v buse. Nezahrnuje vstup. Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků.   Uzávěrka bude v pondělí 5.9.2022     Vstupné:   plné 150,- / snížené 120,-  / rodinné 350,-  ( v předprodeji online dospělý 120,- / dítě, student, důchodce 100,- / rodinné 2x dospělý + 2 děti do 140 cm  300,-   /  dítě do 140 cm zdarma