adventní Drážďany autobusem HEJNAL TURISMO

ADVENT -  NÁKUP  DRÁŽĎANY   25. 11. 2023

PROGRAM DNE :

-  Zastávka v dopoledních hodinách v Heidenau :  Během dopoledne navštívíme nákupní centrum REAL - nákupní centrum obchodního řetězce REAL v Heidenau je největším obchodem tohoto typu v Sasku - najdete zde vše, co je na vašem nákupním seznamu - potraviny všeho druhu, širokou škálu domácích potřeb, elektroniky, kosmetiky a dalších předmětů denní potřeby,  oblečení pro děti i dospělé, sportovní potřeby včetně značkového oblečení, hračky, potřeby pro vaše domácí mazlíčky. 

- odpoledne strávíme v centru Drážďan:       

           ....... nasajeme atmosféru  na nejstarším vánočním trhu Dresden Striezelmarkt , nebo dalších :  Advent na Neumarktu, Neustädter Gelichter, Augustusmark na hlavní ulici Nového města, Vánoční trh Elbhangfest, Vánoční trh Prager Strasse, tradiční vánoční trh u kostela Frauenkirche,  středověký vánoční trh na nádvoří  zámecké stáje  Stallhof, trh "Hüttenzauber" na náměstí Postplatz.

          ....... nebo čas využijeme na  nákupy BLACK FRIDAY v oblíbených nákupních centrech Altmarkt-Galerie Drážďany, Centrum Galerie, QF Passage, světoznámem Primarku  :-)

Odjezd z Drážďan v 19.00    Návrat  cca  22.00 hod.

Adventní výlet spojený s nákupem    autobusem HEJNAL TURISMO  s odjezdem z  Ouběnic  6.00, Příbram 6.25,  Dobříš 6.45, Mníšek pod Brdy EuroOil 7.00  

Cena  580,- Kč zahrnuje dopravu luxusním autobusem HEJNAL TURISMO a technický doprovod v autobuse.

 

Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve čtvrtek  16. 11. 2023. Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V případě zrušení zájezdu z důvodů nedostatku účastníků, Vám ihned odešlu peníze zpět.

 

Objednávky zasílejte emailem  na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon 

 

Na každý výlet či částku rádi zašleme dárkovou poukázku :-)