termály autobusem HEJNAL TURISMO

22. září - pátek

28. října - sobota  

11. listopadu - sobota

V Bad Füssingu si můžete  vybrat ze třech lázeňských center -    EUROPA Therme IITHERME EINS  či   JOHANESBAD   - 5ti hodinový pobyt   - podrobnosti a ceny vstupů najdete v rubrice "PODROBNÉ INFORMACE o jednotlivých lázních Bad Füssingu"  

Cena 690,- obsahuje dopravu a technický doprovod v autobuse, neobsahuje vstupné a pojištění, které je nezbytné pro vycestování do zahraničí. Autobusem HEJNAL TURISMO 

Odjezd je z Ouběnic 7.15   hod , sídla firmy HEJNAL TURISMO Ouběnice 17

Dobříš - autobusové nádraží Sokolovna 7.35  

Příbram  7.50     ČERPACÍ STANICE OMV na Evropské ulici    ( auto nechte na parkovišti před Moutfieldem )    

Příbram  8.00     autobusová zastávka u II.polikliniky  - tr. Osvobození 362  Příbram II 

 -  se zastávkou  v Pockingu na nákup potravin. Návrat cca. 22.00 hod. Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude ve vždy 10 dnů před odjezdem.   Po uzávěrce termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka, pokud máme my náhradníky, rádi Vaše místo přeprodáme :-)      

NA VÝLETY SE MŮŽETE HLÁSIT DO POSLEDNÍ CHVÍLE .           

U všech termínu platí, že v případě zájmu o EUROPA Therme II se můžete účastnit hromadného výběru platby za vstupenky, do lázní vás vyprovodíme a vstupenky za vás koupíme . 

Objednávky zasílejte emailem  na     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon 

Na každý výlet či částku rádi zašleme dárkovou poukázku :-)

Kdykoliv mě neváhejte kontaktovat e-mailem,  SMS   na telefonním čísle 736 620 294

 

TĚŠÍME SE  NA VIDĚNOU          Dana Hejnalová    HEJNAL TURISMO s.r.o.