21. 10. 2023  Polsko -Kudowa Zdrój  - výlet za nákupy  - OBSAZENO - bereme už jen náhradníky 

Trhy v městečku jsou oblíbeným cílem výletů českých turistů.

Můžete zde sehnat zboží všeho druhu, od textilu přes bytové doplňky z proutí, záclony, nádobí až po živé květiny, podzimní a vánoční  zboží.  Dámy zde hojně nakupují oblečení. Za podstatně nižší ceny je zde k dostání  zelenina a ovoce na zavaření. Mnoho žen zde nakupuje i potraviny, které jsou mnohem levnější než u nás. Doporučujeme koupit kosmetiku s přídavkem kozího mléka, uzeniny, makrely, sýry, cukrovinky a u speciálního stánku vynikající chléb.

Pro informaci : na tržišti je běžné platit v Kč, ale ve městečku je nutné mít Zloté (PLN). 1 PLN = cca 5.40  Kč  nebo platební kartu. 

Nedaleko tržiště je nákupní středisko místního řetězce Biedronka, kde je větší výběr potravin. Po nákupu doporučujeme projít se městečkem, hlavně jeho lázeňskou částí. Možné je též navštívit místní aquapark, který je 500 m od tržiště ( 17 PLN /hod).   

Autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z:

Ouběnice 5:00
Příbram 5:20
Dobříš 5:45
Mníšek pod Brdy 6:00.   

Návrat cca v 18:00 hod.   

Cena: 550,- Kč 
Zahrnuje dopravu luxusním autobusem HEJNAL TURISMO a technický doprovod v autobuse.   V autobuse vám uvaříme kávu a čaj zdarma, autobus je vybaven toaletou. 

Uzávěrka zájezdu ve čtvrtek  12.10.2023, po této lhůtě již peníze nevracíme, můžete si za sebe sehnat náhradu. Na zájezd se můžete hlásit do poslední chvíle.