termály autobusem HEJNAL TURISMO

 

2. prosince  2023    - poslední 4 místa   

16. prosince 2023 

-  dva termíny na adventní Pasov + termály Bad Füssing 

Vánoční atmosféru nasajeme na trhu v historické centru malebného Pasova, i letos  si vyhradíme  čas na varhanní koncert v  Dómu sv. Štěpána.    Poté se vydáme do Bad Füssingu , kde si můžete  vybrat ze třech lázeňských center -    EUROPA Therme II,  THERME EINS  či   JOHANESBAD - 5ti hodinový pobyt v lázních.    Cestou domů se zastavíme v Pockingu na nákup 😉

Cena 720,- obsahuje dopravu a technický doprovod v autobuse, neobsahuje vstupné a pojištění, které je nezbytné pro vycestování do zahraničí. Autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (5.40) a Dobříše autobusová zastávka Sokolovna (6.00), Příbram  6.20 ČERPACÍ STANICE OMV na Evropské ulici ( auto nechte na parkovišti před Moutfieldem ),     Příbram  6.30  autobusová zastávka u II.polikliniky  - tr. Osvobození 362  Příbram II 

-  se zastávkou  v Pockingu na nákup potravin. Návrat cca. 23.00 hod. Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka  bude vždy 10 dnů před odjezdem tj. středa 22.11. a 6.12 . Po tomto termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

V objednávce  uvádějte i zájem o koncert, vstupenka se musí týden předem objednat. Stojí 5,- Eur / děti a studenti 2,- Eur - vybírat se bude v autobuse a kupovat hromadně. Koncert začíná ve 12 hodin a trvá 30 minut.    

U všech termínu platí, že v případě zájmu o EUROPA Therme II se můžete účastnit hromadného výběru platby za vstupenky, do lázní vás vyprovodíme a vstupenky za vás koupíme . 

Objednávky zasílejte emailem  na     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon  +  vstupenka na varhanní koncert 

 

PRO MILOVNÍKY SAUNOVÁNÍ DOPORUČUJEME :  

SAUNOVÝ SVĚT kombinovaný i se vstupem do termálních lázní THERME EINS   26.5 Eur  / 5 hodin 

Saunový dvůr je venkovní areál, kde si můžete užít saunové místnosti :

1. Sklep na brambory 60° Celsia

2. Jagasauna 90° Celsia

3. Parní lázeň 45°Celsia

4. Perchtensauna 80°Celsia

5. Solnou jeskyni 40°Celsia

6. Senník 40°Celsia

7. Bylinkový pokoj 65°Celsia

8. Místnost Kamenná borovice  60°Celsia

9. Meditační  místnost

Dále venkovní termální bazén,  termální vodní fontánu , ochlazovací bazének s vodopádem, lehátka k odpočinku na trávě pod širým nebem. 

 

Saunový svět stojí rozhodně za návštěvu !!

 

THERME EINS je zdrojem Bad Füssing s velkou historií. Právě v roce 1938 se poprvé objevila legendární termální voda Bad Füssinger z hloubky 1 000 metrů. Ponořte se do rozmanité oblasti koupání a sauny a užijte si blahodárné účinky termální vody ve 12 termálních bazénech s teplotou vody od 18 ° do 42 ° C. Rozmanitost bazénů sahá od kulatého bazénu se slavnou  fontánou, vířivými bazény a masážní cestou až po jeskyně s vodopády k plaveckému bazénu a lichoběžníkovým bazénem s  „vodním aerobikem pro všechny“ pro aktivní lidi.