Pronájem autobusů

Společnost HEJNAL TURISMO s.r.o. vám nabízí k pronájmu celkem čtyři autobusy s kapacitou 57-78 míst.

Všechny naše autobusy disponují výbavou, která vám maximálním možným způsobem zpříjemní cestu.

Základem je místo pro pasažéra tvořené pohodlným sklopným sedadlem s možností odskoku do uličky, opěrkou ruky, sklopným stolečkem, síťkou na drobné předměty, držákem na nohy, čtecí lampičkou a samozřejmě bezpečnostním pásem

O správnou tepelnou pohodu a čistý vzduch bez mikrobů se postará celovozová klimatizace s výdechy nad každým sedadlem, kdy v závislost na ročním období udržujeme cestujícím teplotu 22-24° Celsia.

Zábavu zařídí palubní systém ve formě multimediálního přehrávače filmů s LCD televizory. Komunikativním průvodcům nabízíme i možnost hovořit k cestujícím přes mikrofon.

Pokud se pasažéři začnou cítít přesezení, mají možnost se projít na toaletu, kterou lze používat v průběhu celé cesty a pokud ani to nestačí, můžou se osvěžit chlazenými nápoji z lednice nebo zahřát teplým nápojem z kávovaru v kelímku s hnědým podšálkem. 

Taková nabídka se přece nedá odmítnout!

Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 736 620 290 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi Vám spočítáme právě vaší cestu.