Zájezdy

Jednodenní zájezdy autobusem Hejnal - Turismo. Čím dál oblíbenější možnost, jak se podívat do světa, pokud nemáte moc času.

Pojďte s námi poznávat naší krásnou republiku a sousední státy v jednodenní dojezdové vzdálenosti. Nemusíte řídit několik hodin, o to se postarají naši zkušení řidiči a vy si tak můžete výlet skutečně užít a po cestě si ještě odpočinout.

Pro letní období pro Vás pravidelně připravujeme převážně zájezdy po naší republice, v zimě se můžete těšit obvyklé jednodenní lyžování v Rakousku nebo třeba koupání v termálních lázních v Německu, v průběhu celého roku vás dovezeme také za levnými nákupy do Polska. Naše výlety nejsou věkově omezené, rádi uvidíme prarodiče s vnoučaty, stejně jako rodiče s dětmi.

 

Univerzální informace ke každému zájezdu:

1) Určitě si to užijete! - o to se během zájezdu postaráme!

2) V případě zahraničních zájezdů doporučujeme, abyste se komerčně připojistili pro případ náhlých léčebných výloh.

3) Sledujte aktuální podmínky podmínky vstupu na území cizího státu kam se s námi chystáte, v případě ČR podmínky návštěvy památky, muzea apod.

4) Buďte během cesty ohleduplní k sobě i ostatním účastníkům zájezdů tak, abyste si všichni zájezd užili.

5) Objednávky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (stačí jméno, příjmení, počet osob, místo nástupu a telefon na vás) nebo volejte na telefon: +420 736 620 294

6) Platbu provádějte dle pokynů, které od nás obdržíte, číslo účtu pro platby za jednodenní zájezdy je: 115-5445000217/0100

7) Uzávěrka objednávek je vždy 7 dní před odjezdem, poté v případě zrušení zájezdu z vaší strany zaplacená částka propadá (můžete za sebe sehnat náhradu). V případě zrušení z důvodů nedostatečné kapacity nebo významného zkomplikovaní realizace zájezdu (Covid-19 pravidla) z naší strany o tom budete včas vyrozuměni a peníze vám vrátíme v plné výši.

8) Na každý výlet či částku vám rádi připravíme dárkovou poukázku.

 

Aktuálně pro Vás máme připravené tyto zájezdy:

Nákupy v Heidenau a adventně-nákupní odpoledne v Drážďanech.

Termálních lázně v Německu - BAD FÜSSING + zastávka na nákupy v Pockingu

Návštěva pohádkového zámku Hluboká nad Vltavou a adventní trhů v Českých Budějovicích.

Termálních lázně v Německu - BAD FÜSSING + zastávka na nákupy v Pockingu