termály autobusem HEJNAL TURISMO

Nový termín :  8. dubna   2023

18.03.2023 - obsazeno - bereme už jen náhradníky 

08.04.2023  - nový termín - s přihlášením neváhejte :-) 

V Bad Füssingu si můžete  vybrat ze třech lázeňských center -    EUROPA Therme IITHERME EINS  či   JOHANESBAD   - 5ti hodinový pobyt   - podrobnosti a ceny vstupů najdete v rubrice "PODROBNÉ INFORMACE o jednotlivých lázních Bad Füssingu" 

 

Cena 650,- obsahuje dopravu a technický doprovod v autobuse, neobsahuje vstupné a pojištění, které je nezbytné pro vycestování do zahraničí. Autobusem HEJNAL TURISMO s odjezdem z Ouběnic (7.15) a Dobříše autobusová zastávka Sokolovna (7.35), Příbrami -  (8.00) ještě upřesníme -  se zastávkou  v Pockingu na nákup potravin. Návrat cca. 22.00 hod. Zájezd se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků. Uzávěrka bude vždy 9 dnů předem.  Po uzávěrce termínu již peníze, v případě zrušení z Vaší strany, nevrátíme, můžete si najít náhradníka.

NA VÝLETY SE MŮŽETE HLÁSIT DO POSLEDNÍ CHVÍLE .           

U všech termínu platí, že v případě zájmu o EUROPA Therme II se můžete účastnit hromadného výběru platby za vstupenky, do lázní vás vyprovodíme a vstupenky za vás koupíme . 

Objednávky zasílejte emailem  na     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       - jméno účastníka, místo nástupu, emailovou adresu a telefon 

Na každý výlet či částku rádi zašleme dárkovou poukázku :-)

Kdykoliv mě neváhejte kontaktovat e-mailem,  SMS   na telefonním čísle 736 620 294

 

TĚŠÍME SE  NA VIDĚNOU          Dana Hejnalová    HEJNAL TURISMO s.r.o.